Filtreeri postitusi

Šampoonita peapesu ABC

Šampoonita peapesu on olnud mulle aastaid väga oluline teema.

2010. aastal hakkasin oma juuksevärvi välja kasvatama. Mulle sai üsna kiiresti selgeks, et mu juuksed ei ole harjunud olema loomulikus olekus. Seni oli juuksevärv neid teatud määral kaitsnud, aga nüüd pidid nad ise hakkama saama. Mäletan, et ühtäkki otsustasin, et ma ei taha enam oma juustega keemiakatseid teha. Pidin tavašampoonile alternatiivi otsima. Esmalt hakkasin pead pesema looduslikuma pesuvahendiga. Siiski kulus veel paar aastat, enne kui šampoonist lõplikult loobusin.
Loe lisaks

5 põhjust, miks šampoonist loobuda

Kasutasin poešampooni viimati 2013. aastal ja siiani pole seda otsust kahetsenud. Lisaks juustele märkasin ka muid muutusi. Järgnevalt viiest põhjusest, miks šampoonist loobumine on hea mõte. Need ei ole tähtsuse järjekorras ja sinu motivatsioon ja isiklikud põhjused võivad vabalt hoopis teised olla.
Loe lisaks

Tee oma pea õliseks

Mõnus niisutav seesamiõliga mask juustele. Isegi kui harrastad šampoonivaba elustiili, julgustan seda proovima, sest üleliigne seesamiõli tuleb ka looduslikke vahendeid kasutades juustelt maha. Rhassoul savi aitab väga hästi juuksed õlist puhtaks teha.
Loe lisaks