Kommenteeri

Kanepijahuga kehakoorija

Lihtsad asjad lihtsalt töötavad. Näiteks see lihtne kanepijahuga koorija. Kahe koostisosaga retsept kuulub nii-lihtne-et-ma-ei-usu rubriiki. Proovi ise järgi!
Et kõik ausalt ära rääkida pean alustama sellest, et esimest korda puutusin ma kanepist kehakoorijaga kokku tänu Tammejuure mahetalu eestvedajale Karinile. Karini pere avastas, et kanepiõli pressimise jääk on nahal ülimõnus. Mingi hetk sai mul nende „kanepikreem“ otsa ja siis tuli loovus mängu võtta. Kodus olid mul nii kanepijahu kui -õli olemas. Segasin need kokku ja voila – kodukootud kehakoorija oli sündinud.

Eriti mõnus on seda kasutada näiteks enne raseerimist. Pärast on nahk nii pehme, et pole tarvis kreemitada. Kui sulle meeldib suviti palju paljajalu käia (nagu mulle) ja jalatallad kipuvad ka pärast põhjalikku pesu endiselt rohkem murukarva olema, siis see kanepikoorija teeb imesid. See teeb päriselt su parkunud jalatallad puhtaks! Boonusena saad oma jalalaba nahka niisutada.

Kanepijahuga kehakoorija
kanepijahu
kanepiõli

Sega kokku võrdses koguses kanepijahu ja -õli. Võid kogustega mängida seni kui moodustub sinu jaoks mõnusa konsistentsiga segu.
Määri märjale nahale, lase veidi mõjuda ja loputa maha.

Kanepijahuga kehakoorija retsept on ka e-raamatus „Isemoodi ilus“. Laadi endale tasuta näidispeatükid alla.

Lisa kommentaar

Email again: