E-raamat "Isemoodi ilus" on teejuht loodusliku ja minimalistliku kehahoolduseni. Raamat sündis soovist oma loodussõbraliku kehahoolduse kogemused kõik ühte kohta kirja panna. Raamatust saad lugeda, miks võiks rohkem mõelda, mida oma nahale paneme, kuidas ise kodus kehahooldustooteid valmistada, mida poest kosmeetika ostmisel silmas pidada või kuidas üldse vähema kosmeetikaga hakkama saada.

76 lehekülge, 16 retsepti, põhjalik koostisosade kirjeldus

Tekst: Triin Nõu
Toimetaja: Helen Külvik
Keeletoimetaja: Monika Salo
Kujundaja: Jaana Ahlberg
Fotod: Triin Nõu, Valgusega joonistatud/Ruth Mändma

HIND 9,90 €. Raamatu väärtus 21,90 €


Loe, kuidas sündis idee kirjutada e-raamat.

Sisesta oma e-posti aadress ja laadi TASUTA näidispeatükid alla
Email again:
*Privaatsustingimused
Sisukord:
Sissejuhatus
Kes ma olen?
Kosmeetika kasutamise ülevaatus
Miks eelistada looduslikku kehahooldust?
Looduskosmeetika ostmine
Šampoonita peapesu
Elustiil
Retseptid
Koostisosad
Koostisosade ostukohad

Vaata näidislehekülgi


Lugejate tagasiside

"Mulle meeldis, et e-raamatus olid konkreetsed retseptid ja juhised asjade valmistamiseks. Valmistasin ise seepi ja sellest jätkub mitmeks aastaks."
Liisa Aavik, blogija Suletud ring
- - -

"Rahulik mõnus lugemine ning sobib hästi inimesele, kes soovib oma enesehoolitsuse rutiini muuta sõbralikumaks iseenda ja ümbritseva suhtes ning astub sellel teekonnal esimesi samme. Raamatu toon on julgustav, lugejat ei koormata üle keeruliste terminitega ega hirmutavate stsenaariumitega, vaid kutsutakse üles mõistlikult ja omas tempos proovima üleliigsest loobumist. Alustajale on kosmeetika kasutamise tööleht kasulik tööriist."
Anna
- - -

"Tänapäeva maailmas on vajalik rohkem looduslike lahenduste ja lihtsama elu kohta õppida. Need teadmised toetavad meid. Siit e-raamatust saab neid teadmisi küllaga."
Virve Malkki