Viin läbi praktilisi looduskosmeetika õpitubasid, kus osalejad saavad endale kehahooldustooteid teha. Iga osaleja saab tehtud tooted endaga koju kaasa.

Looduskosmeetika õpituba sobib väga hästi ühistegevuseks töökollektiividele ja sõprade seltskonnale. Olen töötubasid läbi viinud ka festivalidel, sünnipäevadel ja beebipidudel.

Kirjuta mulle ja kutsu mind töötuba tegema! Asun Tartus, aga võimalusel teen õpitubasid ka mujal Eestis.

Õpitoa hind alates 250 €.

Tartus toimuvad aeg-ajalt ka avalikud õpitoad, kuhu iga huviline saab tulla. Täpsemad toimumisajad leiad Facebooki lehelt.

Tellin õpitoaÕpituba: kreem ja huulepalsam

1,5 tunni jooksul valmivad keha- ja kätekreem ning huulepalsam, mille kõik osalejad endale kaasa saavad. Näitan kõiki koostisosasid ja räägin nendest lähemalt. Räägin taustaks, miks võiks mõelda, mida enda nahale panna ja miks on oluline poes müüdavate toodete silte lugeda.

Kestus 1,5 tundi; osalejaid 6–12.Õpituba: looduslik deodorant ja seep

1,5 tunni jooksul valmib mõnus kreemdeodorant ja seep, mille kõik osalejad endale kaasa saavad. Seep valmib seebimassist, kuhu iga osaleja saab omale meelepäraseid lisandeid juurde panna. Seep hangub paarikümne minuti jooksul, nii et oma valatud seebi saad pärast endaga kaasa võtta. Juttu tuleb ka külmpress meeetodil seebi valmistamisest.

Kestus 1,5 tundi; osalejaid 6–12.
Õpituba: küünal ja huulepalsam

1,5 tunni jooksul saavad osalejad endale valada sojavahast küünla ja huulepalsami, mille pärast endaga kaasa saab. Juttu tuleb erinevatest materjalidest, millest saab küünlaid valmistada. Huulepalsam valmib mesilasvaha või taimse vahaga. Kõiki koostisosasid saab vaadata ja oma käega katsuda.

Kestus 1,5 tundi; osalejaid 6–12.Õpituba: koduse spa-elamuse stardipakett

Kolme tunni jooksul valmivad kehakoorija, küünal, kreem, huulepalsam. Osalejad saavad täpsemalt teada kõigi koostisosade kohta. Näitan ka mõned enesemassaaži võtted, mida kodusel kehahooldusel kasutada.

Kestus 3 tundi; osalejaid 6–12.Inspiratsiooniloeng šampoonivabast elust

Kuidas poešampoonist loobuda? Milliseid looduslikke alternatiive juuste pesemiseks kasutada? Kuidas see kõik täpselt välja näeb?

Kestus 1 tund; osalejate arv ei ole piiratud.


________________________________________________________________________________________

Tagasiside

"Meeldis, et sai teha ühe asja asemel lausa kahte. Juturing šampoonivabadusest ja massaaživõtted olid mõnusad. Oli hubane ja hariv kokkusaamine täitsa taskukohase tasu eest."

–Äli Agnes Järve"Mulle meeldis, et liikusime rahulikus tempos ilma kiirustamata ning et samal ajal andsid sa meile edasi palju informatsiooni kogu protsessi kohta."


–Elerin Vesso